Serwis klimatyzacji

montaż klimatzyacji w domach, biurach i innych lokalach, doradztwo, serwis.Aby utrzymać gwarancję na klimatyzację przez okres jaki dostaliśmy od producenta, producent wymaga wykonania odpłatnego przeglądu klimatyzacji dwa razy w roku, przez autoryzowanego technika, a w praktyce przez firmę która zainstalowała urządzenia. Brak wykonywania przeglądów, skraca okres gwarancji na klimatyzację do 12 miesięcy.

Spotkaliśmy się u klientów z wieloma przypadkami zakupów klimatyzacji w sklepach internetowych na własną rękę, w super cenach z dopiskiem "gwarancja producenta 5 lat". Klient jest zadowolony z super ceny i długiego okresu gwarancji ale! jeszcze nie wie że wogóle nie ma tej gwarancji...

Spowodowane jest to tym że klient otrzymuje urządzenie razem z kartą gwarancyjną, której nie podbije nikt? Często firmy instalatorskie bazują tylko na kilku markach i nie bez powodu... Wymogi jakie stawia przed nami instalatorami producent klimatyzacji: egzaminy, szkolenia, podróże po całej Polsce na szkolenia... są czasochłonne i wymagają dużego nakładu finansowego, w większości przypadków "szkolenia" są płatne i nie mówimy tu o sumach 300 czy 500 zł za szkolenie... mówimy tu o sumach kilku czy kilkunastu tysięcy zł za możliwość podbijania gwarancji danego producenta. Czy opłaci się nam robić szkolenia na jeden montaż nie bazując na danej marce?

Dlatego też ważne jest aby zakup był przemyślany, nie każda firma posiada odpowiednie "dokumenty" na podbicie gwarancji tego czy innego producenta.

Zapraszamy do kontaktu +48 605 063 872